Restorāni Latvijā rezervēt

Viesnīcas Latvijā rezervēt

ProUniform OÜ ir Baltijas valstu vadošais Simon Jersey formas apģērba piegādātājs.
Uzņēmums aicina darbā
TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI,
kura uzdevums būs palīdzēt klientiem izvēlēties viņiem piemērotākos
produktus, kā arī veidot un attīstīt ilgstošu sadarbību ar klientiem.

Darba pienākumi:

  • Simon Jersey formas apģērba aktīva pārdošana Latvijā
  • Attiecību uzturēšana ar klientiem un klientu konsultēšana
  • Jaunu darījumu attiecību veidošana un esošo uzturēšana
  • Klientu apkalpošana, darījumu pārrunas
  • Pasūtījumu pieņemšana un nosūtīšana
  • Preču pieņemšana un piegāde pasūtītājiem
  • Latvijas tirgus analīze
  • Tirdzniecības plāna ieviešana

Prasības:

  • Pieredze un iemaņas tirdzniecības darbā
  • Labas komunikācijas prasmes
  • Ļoti labas angļu un krievu valodas zināšanas
  • Spēja un iespējas strādāt patstāvīgi
  • Darba pieredze viesmīlības nozarē (viesnīcas un pansijas) — vēlama, bet nav
    obligāta
  • Automašīna

Piedāvājam:

  • Patstāvīgu un interesantu darbu starptautiskā uzņēmumā
  • Konkurētspējīgus darba noteikumus
  • Mēnešalgu, kas sastāv pamatalgas 50 % apmērā un piemaksas par pārdošanas
    rezultātiem 50% apmērā

Tu esi piemērots kandidāts, ja Tev patīk tikties ar klientiem un sniegt viņiem
profesionālus ieteikumus, ja Tevi motivē neatkarība un darbs inovatīvā uzņēmumā.

CV lūdzam sūtīt angļu valodā!

kaja@simonjersey.eu
mūsu mājas lapa: https://simonjersey.eu/en