Restorāni Latvijā rezervēt

Viesnīcas Latvijā rezervēt

 

1.2.2.1/16/A/010 Tūrisma un saistīto nozaru tehnoloģisko inovāciju un nodarbināto produktivitātes apmācību projekts

Jauni loģistikas kanāli viedai attīstībai ēdināšanas jomā

Jauni loģistikas kanāli viedai attīstībai ēdināšanas jomā

 

Šā gada oktobrī tapis zināms, ka Baltijas lielākā izklaides un restorānu grupa “Apollo Group”, kurā ietilpst tādi populāri ēdināšanas tīkli kā pašmāju “Lido”, restorānu tīkls "KFC", restorāni "Vapiano" un “O’Learys", un "CHI", kā stratēģisko piegādes partneri izvēlējusies “Bolt Food”, tādējādi centralizējot savu restorānu zīmolu piegādes pakalpojumus un uzstādot jaunu piegādes kvalitātes latiņu. Šā gada oktobrī tapis zināms, ka Baltijas lielākā izklaides un restorānu grupa “Apollo Group”, kurā ietilpst tādi populāri ēdināšanas tīkli kā pašmāju “Lido”, restorānu tīkls "KFC", restorāni "Vapiano" un “O’Learys", un "CHI", kā stratēģisko piegādes partneri izvēlējusies “Bolt Food”, tādējādi centralizējot savu restorānu zīmolu piegādes pakalpojumus un uzstādot jaunu piegādes kvalitātes latiņu.

Mauri Dorbeks, “Apollo Group” valdes loceklis teic: “”Apollo Group” ēdināšanas uzņēmumi koncentrējas uz augstas kvalitātes ēdiena un labākās klientu pieredzes nodrošināšanu. Arī piegādes gadījumā, mēs vēlamies sniegt klientu vēlmēm atbilstošu kvalitāti, saprātīgu cenu un pieredzi, kas ir līdzvērtīga restorāna apmeklējumam, tāpēc piegādes nodrošinātāja izvēlei ir izšķiroša nozīme.

”“Bolt”, Eiropas vadošā transporta platforma, virzās uz mērķi padarīt mobilitāti pilsētā pieejamāku, drošāku un ilgtspējīgāku. Uzņēmums piedāvā dažādus mobilitātes pakalpojumus, tostarp kopbraukšanu, koplietošanas automašīnas un skrejriteņus, kā arī ēdiena un pārtikas preču piegādi 100 miljoniem klientu 45 valstīs. “Bolt” gādā par visiem tehniskajiem lietotnes risinājumiem un piegādes tehnoloģijām, lai restorāni varētu koncentrēties uz gardu maltīšu nodrošināšanu.

Avots: www.travelnews.lv

Kopā celsim kvalifikāciju, līdz ar to – arī industriju

Andris Kalniņš small

Intervējamais:
Andris Kalniņš / SIA "Islande Hotel"  Valdes priekšsēdētājs


Kas ir Riga Islande Hotel?

Riga Islande Hotel ir viesnīca, kas atrodas Ķīpsalā, Rīgā. Mums ir vislabākais skats uz Rīgu, proti, uz Vecrīgas panorāmu. Atrodamies klusā, zaļā vietā, nosacīti varētu teikt, ka uz salas. Piedāvājam ļoti plašu pakalpojumu klāstu, sākot ar boulingu, konferenču zālēm, ēdināšanu, pirts pakalpojumiem un mūsu “odziņa” ir 10.stāva terase ar skaistu skatu.

Kas ir jūsu veiksmes atslēga?

Uzskatu, ka mūsu veiksmes atslēga ir mūsu darbinieki. Neskatoties uz ļoti grūtajiem pēdējiem 2-3 gadiem nozarē, esam ļoti centušies saglabāt vadošo darbinieku kodolu, kas pie mums strādā vairākus gadus – gan pirms kovida krīzes, gan tagad. Iespēju robežās cenšamies apmācīt darbiniekus, celt viņu kvalifikāciju, mācos arī pats un uzskatu, ka vienmēr ir jāpilnveidojas. Attiecībā uz kursiem - izmantojam jebkuras iespējas, kādas piedāvā Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija. Novembra beigās plānojam kursus Food and beverage nodaļai, kurus organizēs Jānis Jenzis.

Kā jūs redzat industrijas attīstību nākotnē?

Industrijas nākotne nav vieglā pozīcijā, jo pēdējie gadi kovida ietekmē ir atstājuši iespaidu un arī šobrīd esošā resursu krīze to iespaido. Es uz lietām skatos pozitīvi un uzskatu, ka, smagi strādājot, gan mūsu viesnīca, gan industrija turpinās attīstīties un spēsim parūpēties par mūsu darbiniekiem, lai viņi neaizbrauktu strādāt ārzemēs, bet gan, lai paliktu strādāt tepat. Kopā celsim kvalifikāciju, līdz ar to – arī industriju.

SIA „Islande Hotel” tuvākajā nākotnē plāno apgūt sekojošas mācības 1.2.2.1/16/A/010 projekta ietvaros:

 • Efektīva resursu izmantošana, glabāšana un realizācija pārtikas ražošanas uzņēmumā
 • Izcilība klientu apkalpošanā, pārdošanā un problēmsituāciju risināšanā

SKATĪTIES VIDEO


Daži no projekta ietvaros komersantiem pieejamajiem kursiem

viesmilibasskola_logo_.png

SIA "Viesmīlības skola"

Piedāvā:

 • Efektīvas komunikācijas  ietekme uzņēmuma efektivitātes veicināšanā.
 • Veiksmīga komanda kā uzņēmuma attīstības un efektivitātes celšanas instruments.eiksmīga komanda kā uzņēmuma attīstības un efektivitātes celšanas instruments.
 • Veiksmīga pārmaiņu vadība uz inovācijām vērstos uzņēmumos.

viesmilibasskola.lv

leiput logo vecais 180x106

SIA "Leilands un Putnis"

Piedāvā:

 • Produktīva operāciju pārvaldība ražošanā.Produktīva operāciju pārvaldība ražošanā.
 • Taupīga ražošana. Vadības teorija un prakse.Taupīga ražošana. Vadības teorija un prakse.
 • LEAN & 6 Sigma, efektīva kombinācija.

www.leiput.lv

 

Biedrība "Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija " turpina īstenot nodarbināto apmācību projektu ar papildus jaunām apmācību jomām

 

Biedrība "Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija" (LVRA) turpina īstenot nodarbināto apmācību projektu "Tūrisma un saistīto nozaru tehnoloģisko inovāciju un nodarbināto produktivitātes apmācību projekts" (projekts Nr. 1.2.2.1/16/A/010), programmas 1.2.2.1. Atbalsts nodarbināto apmācībām ietvaros.

Projekts tiek īstenots no 2016.gada 1. jūnija līdz 2023. gada 31. decembrim.

Projekta mērķa grupa – komersanti.

ERAF atbalsta intensitāte:

 • Lielajiem komersantiem: 30-50%
 • Vidējiem komersantiem: 60%
 • Mazajiem komersantiem: 70%

Projekta sākotnējās kopējās attiecināmās izmaksas ir EUR 1 699 715, no tām plānotais ERAF atbalsts – EUR 896 282. Projekta īstenošanā plānots iesaistīt vismaz 52 komersantus un 1874 šajos komersantos nodarbinātās personas.

Projektā papildus apstiprinātās virssaistību finansējuma izmaksas ir EUR 2 343 285, no tām plānotais ERAF atbalsts – EUR 1 200 000. Projekta īstenošanā plānots iesaistīt vismaz 35 komersantus un 1750 šajos komersantos nodarbinātās personas.

Projekta mērķis ir komersantiem nodrošināt atbalstu nodarbināto prasmju pilnveidošanai, lai sekmētu tehnoloģisko inovāciju ieviešanu un darbaspēka produktivitātes paaugstināšanu.

Pieteikšanās jaunām apmācībām projektā ir atvērta visu projekta norises laiku.

Lūdzam pieteikties, sūtot informācijas pieprasījumu uz e-pastu projekti@hotelpro.lv

Piesakoties apmācību kursiem vai speciālistu konsultācijām, uzņēmumiem papildus atbalsta pieteikumam ir jāaizpilda un jāiesniedz Digitālā brieduma tests https://www.gudralatvija.lv/

Kontaktinformācija: projekti@hotelpro.lv


Lejupielādēt PDF

 LVRA ERAF projekts 600px

Publicēts: 17.11.2022